
Senzor de cântărire cu un singur punct din oțel inoxidabil
Model: LHE-12
Structură de grinzi triplicate pentru o singură instalare
Cantar electronic cu platforma
Structură de grinzi triplicate pentru o singură instalare
Cantar electronic cu platforma
Trimite anchetă
Introducerea Produsului
| Material: |
Inoxidabil |
| Capacitate: | 50-625 lb |
| Ieșire nominală: | 1 mV/V |
| Neliniaritate: | ±0.02%F.S. |
| histerezis: | ±0.02%F.S. |
| Repetabilitate: | ±0.01%F.S. |
| Creep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Sold zero: | ±1.00%F.S. |
| Efect tem. pe zero: | ±0,02%FS/10 grade |
| Efectul tem. asupra ieșirii: | ±0,02%FS/10 grade |
| Impedanta de intrare: | 385±15Ω |
| Impedanta de iesire: | 350±3Ω |
| Impedanta izolatiei: | Mai mare sau egal cu 5000MΩ |
| Tensiune de excitare: | 10V (DC/AC) |
| Interval tem.compensat: | -10 grade ~+50 grade |
| Interval de service: | -20 de grade ~+60 grade |
| Interval de suprasarcină sigur: | 120%F.S. |
| Clasa de protectie: | IP67 |
| Lungimea cablului: | 5m |
| Cod fir: | Roșu (Ex+) Negru (Ex-) Verde (Sig+) Alb (Sig-) |

|
Capacitate |
Dimensiune (mm) |
N.W. |
||||||||
|
livre |
kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
FI |
F2 |
kg |
|
25 |
6-11.3 |
127.0 |
50.0 |
18.5 |
6.35 |
108.0 |
31.8 |
19.0 |
76.2 |
|
|
50 |
22.7 |
127.0 |
50.8 |
18.5 |
6.35 |
108.0 |
31.8 |
19.0 |
76.2 |
|
|
100 |
45.4 |
127.0 |
46.2 |
23.8 |
6.35 |
108.0 |
31.8 |
19.0 |
76.2 |
|
Tag-uri populare: Senzor de cântărire cu un singur punct din oțel inoxidabil, China din oțel inoxidabil cu un singur punct senzor de cântărire producători, furnizori, fabrică, celulă de sarcină digitală pentru cântar, Celulă de sarcină electronică pentru cântar, Celulă de sarcină miniaturală cu un singur punct, celulă de sarcină cu un singur punct, Celulă de sarcină mică cu un singur punct, Senzor de cântărire cu punct unic din oțel inoxidabil
S-ar putea sa-ti placa si
Trimite anchetă










