
Celulă de sarcină pentru cântare de camion
Model: LHP-4
Cântar pentru camioane, cântar feroviar dinamic, cântar cu buncăr
Accesorii: cap de încărcare, truse de montare
Cântar pentru camioane, cântar feroviar dinamic, cântar cu buncăr
Accesorii: cap de încărcare, truse de montare
Trimite anchetă
Introducerea Produsului
| Material: | Aliaj, inoxidabil |
| Capacitate: | 20t-60t |
| Ieșire nominală: | 2mV/V |
| Neliniaritate: | ±0.03%F.S. |
| histerezis: | ±0.02%F.S. |
| Repetabilitate: | ±0.01%F.S. |
| Creep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Sold zero: | ±1.00%F.S. |
| Efect tem. pe zero: | ±0,02%FS/10 grade |
| Efectul tem. asupra ieșirii: | ±0,02%FS/10 grade |
| Impedanta de intrare: | 700±5Ω |
| Impedanta de iesire: | 700±5Ω |
| Impedanta izolatiei: | Mai mare sau egal cu 5000MΩ |
| Tensiune de excitare: | 10V (DC/AC) |
| Interval tem.compensat: | -10 grade ~+50 grade |
| Interval de service: | -20 de grade ~+60 grade |
| Interval de suprasarcină sigur: | 120%F.S. |
| Clasa de protectie: | IP68 |
| Lungime cablu: | 9m |
| Cod fir: | Roșu (Ex+) Negru (Ex-) Verde (Sig+) Alb (Sig-) |

|
Capacitate |
Dimensiune (mm) |
N.W. |
|||||
|
t |
A |
B |
d (max) |
C |
e (max) |
SR |
kg |
|
20 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 grade |
130.0 |
6.5 |
|
30 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 grade |
160.0 |
6.5 |
|
40 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 grade |
180.0 |
6.5 |
|
50 |
260.0 |
210.0 |
11.0 |
88.0 |
3,0 grade |
220.0 |
8.0 |
|
60 |
260.0 |
210.0 |
11.0 |
88.0 |
3,0 grade |
220.0 |
8.0 |
Tag-uri populare: Celulă de încărcare pentru cântare de camion, producători de celule de sarcină pentru cântare din China, furnizori, fabrică, Celulă de sarcină tip coloană, Celulă de sarcină cu coloană de compresie, Celulă de sarcină prin compresie, Celulă de sarcină cu coloană basculantă, Celulă de sarcină cu coloană rotundă, celulă de sarcină pentru camion
O pereche de
Celulă de încărcare a recipientuluiS-ar putea sa-ti placa si
Trimite anchetă










