
Celulă de sarcină tip canister
Model: LHP-15
Cântar pentru camioane, cântar feroviar dinamic, cântar cu buncăr
Accesorii: cap de încărcare, truse de montare
Cântar pentru camioane, cântar feroviar dinamic, cântar cu buncăr
Accesorii: cap de încărcare, truse de montare
Trimite anchetă
Introducerea Produsului
| Material: | Aliaj, inoxidabil |
| Capacitate: | 10t-40t |
| Ieșire nominală: | 2mV/V |
| Neliniaritate: | ±0.02%F.S. |
| histerezis: | ±0.02%F.S. |
| Repetabilitate: | ±0.01%F.S. |
| Creep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Sold zero: | ±1.00%F.S. |
| Efect tem. pe zero: | ±0,02%FS/10 grade |
| Efectul tem. asupra ieșirii: | ±0,02%FS/10 grade |
| Impedanta de intrare: | 700±5Ω |
| Impedanta de iesire: | 700±5Ω |
| Impedanta izolatiei: | Mai mare sau egal cu 5000MΩ |
| Tensiune de excitare: | 10V (DC/AC) |
| Interval tem.compensat: | -10 grade ~+50 grade |
| Interval de service: | -20 de grade ~+60 grade |
| Interval de suprasarcină sigur: | 120%F.S. |
| Clasa de protectie: | IP68 |
| Lungime cablu: | 12m |
| Cod fir: | Roșu (Ex+) Negru (Ex-) Verde (Sig+) Alb (Sig-) |

Tag-uri populare: Celulă de sarcină tip canistra, China producători de celule de sarcină tip canister, furnizori, fabrică, senzor de sarcină pe coloană, Celulă de sarcină prin compresie, Celulă de sarcină cu coloană cilindrică, Celulă de sarcină cu coloană rotundă, Celulă de sarcină prin compresie din oțel inoxidabil, celulă de sarcină pentru camion
Următoarea
nuS-ar putea sa-ti placa si
Trimite anchetă










