
Cântar cu bandă Celulă de sarcină cu un singur punct
Instalare unică
Cântar electronic cu bandă, cântar cu buncăr și cântar proiectat special
| Material: |
Aliaj, inoxidabil |
| Capacitate: | 25 lb-7500 kg |
| Ieșire nominală: | 2mV/V |
| Neliniaritate: | ±0.02%F.S. |
| histerezis: | ±0.02%F.S. |
| Repetabilitate: | ±0.01%F.S. |
| Creep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Sold zero: | ±1.00%F.S. |
| Efect tem. pe zero: | ±0,02%FS/10 grade |
| Efectul tem. asupra ieșirii: | ±0,02%FS/10 grade |
| Impedanta de intrare: | 385±15Ω |
| Impedanta de iesire: | 350±3Ω |
| Impedanta izolatiei: | Mai mare sau egal cu 5000MΩ |
| Tensiune de excitare: | 10V (DC/AC) |
| Interval tem.compensat: | -10 grade ~+50 grade |
| Interval de service: | -20 de grade ~+60 grade |
| Interval de suprasarcină sigur: | 120%F.S. |
| Clasa de protectie: | IP67 |
| Lungimea cablului: | 6m |
| Cod fir: | Roșu (Ex+) Negru (Ex-) Verde (Sig+) Alb (Sig-) |

|
Capacitate |
Dimensiune (mm) |
N.W. |
|||||||||
|
livre |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
L |
K |
kg |
|
25-100 |
152.4 |
9.6 |
22.4 |
108.0 |
27.0 |
32.0 |
- |
- |
7.9 |
7.9 |
0.8 |
|
200-1000 |
168.4 |
12.7 |
28.5 |
108.0 |
27.0 |
32.0 |
- |
- |
13.0 |
13.0 |
1.1 |
|
1000se-2500 |
289.0 |
12.7 |
44.5 |
209.6 |
31.8 |
50.8 |
30.4 |
3.1 |
16.0 |
13.5 |
3.5 |
|
5000-7500 |
323.9 |
19.0 |
50.8 |
215.9 |
70.0 |
89.0 |
35.0 |
4.6 |
19.7 |
20.0 |
5.0 |
Tag-uri populare: Celulă de sarcină cu cântare cu un singur punct, China, cântare pentru curea, producători de celule de sarcină cu un singur punct, furnizori, fabrică, Celulă de sarcină cu un singur punct din aluminiu, Celule de sarcină excentrice de înaltă precizie, clasa C3 5, sarcină punctuală într-un singur punct, celulă de sarcină cu un singur punct, Senzor de sarcină punctual unic, Celulă de sarcină mică cu un singur punct
S-ar putea sa-ti placa si
Trimite anchetă










