
Celulă de sarcină cu fascicul de forfecare Clasa C3
Model: LHX-1
Pod de cântărire, cântar cu buncăr, cântar de cântărire
Accesorii: picior, cap de încărcare, truse de montare
Pod de cântărire, cântar cu buncăr, cântar de cântărire
Accesorii: picior, cap de încărcare, truse de montare
Trimite anchetă
Introducerea Produsului
| Material: | Aliaj, inoxidabil |
| Capacitate: | 50kg-10t |
| Ieșire nominală: | 2mV/V, 3mV/V |
| Neliniaritate: | ±0.02%F.S. |
| histerezis: | ±0.02%F.S. |
| Repetabilitate: | ±0.01%F.S. |
| Creep (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Sold zero: | ±1.00%F.S. |
| Efect tem. pe zero: | ±0,02%FS/10 grade |
| Efectul tem. asupra ieșirii: | ±0,02%FS/10 grade |
| Impedanta de intrare: | 385±10Ω |
| Impedanta de iesire: | 350±3Ω |
| Impedanta izolatiei: | Mai mare sau egal cu 5000MΩ |
| Tensiune de excitare: | 10V (DC/AC) |
| Interval tem.compensat: | -10 grade ~+50 grade |
| Interval de service: | -20 de grade ~+60 grade |
| Interval de suprasarcină sigur: | 120%F.S. |
| Clasa de protectie: | IP67, IP68 |
| Lungimea cablului: | 6m |
| Cod fir: | Roșu (Ex+) Negru (Ex-) Verde (Sig+) Alb (Sig-) |

|
Capacitate |
Dimensiune mm |
Firul M |
N.W. |
||||||||
|
t |
Klb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
mm |
inch |
kg |
|
0.05-2 |
0,1-5se |
130.0 |
32.0 |
15.7 |
25.4 |
76.2 |
57.0 |
13.5 |
M12*1.75 |
1/2-20 |
1.1 |
|
2.5-5 |
5-10 |
171.5 |
38.0 |
19.1 |
38.1 |
95.3 |
76.0 |
20.0 |
M18*1.5 |
3/4-16 |
1.8 |
|
7.5-10 |
15-20 |
222.5 |
50.8 |
25.4 |
50.8 |
123.8 |
102.0 |
27.0 |
M24*2 |
1″-14 |
4.0 |
Tag-uri populare: Celulă de sarcină cu fascicul de forfecare clasa c3, China celule de sarcină cu fascicul de forfecare clasa C3 producători, furnizori, fabrică, celulă de sarcină cu fascicul, celulă de sarcină la cântar de podea, Celulă de sarcină cu fascicul de forfecare Clasa C3, celulă de sarcină de forfecare, celulă de sarcină de tip forfecare, Celulă de sarcină cu fascicul cu un singur capăt
O pereche de
nuS-ar putea sa-ti placa si
Trimite anchetă










